درباره ما

درباره نقره گل

سابقه نقره گل به سال 1310 برمی گردد که در آن سال توسط آقای حاج اصغر آینه ساز با جیوه کاری شیشه و برش و شکل دهی آنها در ابعاد مختلف و جهت مصارف گوناگون آینه بنیان نهاده شد در همان زمان ها آقای حاج محمدعلی ارجمند آموزش جیوه کاری  و ساخت آینه نزد آقای آینه ساز را آغاز کرده و پس از چند سال آموزش نزد ایشان کارگاه و مغازه خود را در بازار آینه سازان و راسته بازار و جنب مسجد مقبره تبریز بنا گذاشت .

بعد از ایشان نیز فرزند ارشدشان آقای حاج احمد ارجمند که از همان سنین نوجوانی نزد پدر این حرفه را آموزش دیده بود اداره امور را بدست گرفته و با همکاری کارگاههای ساخت آینه و شمعدان در تهران  و اصفهان فعالیت تولید و فروش آینه و شمعدان را از سال 1345  آغاز نموده و از سال 1363 تا سال 1375 فروش آینه و شمعدان بصورت عمده فروشی ادامه یافت و در سال 1375 این فعالیت متوقف شد . تا در سال 1398 توسط آقای مهدی ارجمند نتیجه آقای حاج اصغر آینه ساز ادامه فعالیت بصورت آینه و شمعدان و ظروف نقره و با نام تجاری “نقره گل” در محل فعلی خود آغاز شد .

خدمات نقره گل

تعویض، ارسال کالا به شیوه های مختلف، تخفیف به مناسبت های مختلف و امکان ارسال هدیه به دیگران خدماتی است که ما برای شما مشتریان در نظر گرفته ایم. شما بدون اتلاف وقت، در راحت ترین مکان ممکن (منزل، محل کار، یا …)، قادر خواهید بود متنوع ترین محصولات را با هم مقایسه کرده و پس از ارزیابی کمی و کیفی، بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

کیفیت و ظرافت محصولات

امکان ارسال هدیه به دیگران

طراحی منحصر به فرد